Powrót do wszystkich ogłoszeń adopcyjnych Powrót do ogłoszeń fundacji

Kleo

Imię i nazwisko: Fundacja Miasto Kotów
  • Miasto: Piotrków Trybunalski
  • Kontakt: Beata, tel. 668-518-111
Kotka została znaleziona na jednym z piotrkowskich blokowisk. Od dłuższego czasu, czyli około dwóch miesięcy, błąkała się samotnie po ulicach, zauważona przez jedną mieszkankę tamtejszych okolic. Kobieta ta w trosce o osiedlowe koty udostępniała swoją piwnice, dając kotom schronienie i pożywienie, jednak Kleo z tej pomocy nie korzystała, bo bała się innych kotów. Kotka spała więc na zewnątrz, na ulicy, narażona na różnego rodzaju zagrożenia – ze strony innych zwierząt, jak i ludzi. Mieszkanka osiedla włożyła wiele trudu w to, aby Kleo dokarmić. Kobieta zgłosiła się do fundacji i po rozmowie z nią postanowiliśmy umieścić Kleo u nas oraz dać jej szansę na znalezienie kochających opiekunów. Kotka z pewnością była kotem domowym, o czym świadczy fakt, że nie ma kłopotów z korzystaniem z kuwety. A jej nagłe pojawienie się na osiedlu – wystraszonej i unikającej innych zwierząt – może świadczyć o tym, że ktoś ją porzucił. Kleo nie stroni od ludzi, jednak nadal jest bardzo zagubiona. Stara się zaakceptować sytuację, w której się znalazła, bo kolejny raz jest to dla niej coś nowego. My tymczasem przedstawiamy ją Wam i zaczynamy poszukiwania kochającego domu stałego.
 
Kleo ma ok. 3 lat. Posiada książeczkę zdrowia, potrafi korzystać z kuwety odkrytej. Została wykastrowana. Jest odpchlona i odrobaczona. Nie toleruje innych zwierząt. Kotka przebywa obecnie w Piotrkowie Trybunalskim i jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.
 
Kontakt z tymczasową opiekunką: Beata, tel. 668-518-111
 
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu, oraz kastracji, gdy kot osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.

 

Najnowsze aktualności

Mrau Cafe - Druga kocia kawiarnia w Lublinie

Autor: Joanna Burakowska

Tym razem ekipa Kocich Tajemnic postanowiła wybrać się do niedawno otworzonej i już drugiej Kociej Kawiarni w Lublinie- Mrau Cafe na ulicy Kapucyńskiej.  Od samego wejścia czuć panując…

Czytaj dalej

Co słychać u kotów Kocich Tajemnic? - Jesienne igraszki

Autor: Karolina Talar

Już skończyło się nam lato. Jesień króluje nam za to. Za oknami deszcz i słota. …

Czytaj dalej

Nowy, listopadowy numer KOCICH SPRAW do nabycia już od piątku - 3.11.2017

Autor: Stanisław Szewczyk

BÓSTWO OD REDAKCJI Magdalena Bielicka 4 SPIS TREŚCI 6 LISTY …

Czytaj dalej

Targi dla Zwierzaków! - Znajomi Znajomych

Autor: Stanisław Szewczyk

Już 29 października odbędzie się pierwsza edycja wyjątkowych targów skierowanych dla naszych czworonożnych pupili. Targi dla Zwierzaków odbędą się w znanej, warszawskiej klubokawiar…

Czytaj dalej